Magiczne miejsca w Krakowie na sesję ślubną

Zdjęcia z sesji ślubnej stanowią piękną pamiątkę, która przez wiele długich lat będzie Wam przypominać ten wspaniały dzień. Warto się zatem postarać, aby fotografia ślubna Kraków w tle najlepiej miała, gdyż nigdzie indziej nie znajdziecie tak wielu magicznych miejsc, w których możecie odbyć sesję plenerową.

Fotografia ślubna Kraków – najciekawsze miejsca

W Krakowie nie brakuje miejsc, które znakomicie nadają się do tego, aby zorganizować w nich genialną sesję ślubną. Jeżeli oboje kochacie przyrodę, to najbardziej oczywistym wyborem jest sesja plenerowa w jednym z boskich krakowskich parków.

Park Bednarskiego, park Kościuszki, Jordana czy nawet park Decjusza mogą się pochwalić tak wieloma ciekawymi sceneriami, że niekiedy trudno się zdecydować, którą wybrać.  Dobry pomysł to także sesja w Lesie Wolskim albo w przepięknym i magicznym ogrodzie botanicznym.

Jeśli lubicie te nieco bardziej tradycyjne rozwiązania, możecie się zdecydować na sesję na zabytkowym Wawelu. To tak niesamowicie wyjątkowe miejsce, że warto umieścić je w kadrze. Do tego zawsze świetnie wychodzi na zdjęciach. Wspaniały klimat Krakowa, który oddaje profesjonalna fotografia ślubna można również uchwycić wśród niezwykle malowniczych uliczek Kazimierza, a także coraz bardziej popularnego Podgórza.

Inną szansą na naprawdę fantastyczne, a przede wszystkim nietypowe ujęcia jest zorganizowanie sesji na skałkach na krakowskim Zakrzówku bądź też w nieco mniej znanym Kamieniołomie Liban. Te miejsca przyciągają i niesamowicie intrygują ze względu na swoją tajemniczą atmosferę. Fotografia ślubna Kraków pokazująca od tej strony z pewnością wzbudzi zachwyt wszystkich znajomych.

Jeżeli macie natomiast ochotę na przepiękną sesję zdjęciową w iście bajkowej atmosferze, wówczas świetnym pomysłem są zdjęcia zrobione na zamku. W Małopolsce, w szczególności w bardzo niewielkiej odległości od Krakowa, nie brakuje monumentalnych zamków, które przywołują na myśl dawne czasy. Mowa tutaj m.in. o zamkach w Ogrodzieńcu, Ojcowie, ale także w Będzinie czy w Niepołomicach.

Niebanalna sesja plenerowa w Krakowie

Wybór właściwego miejsca to jednak dopiero początek planowania nietuzinkowej sesji. Szczególnie istotnym elementem przedsięwzięcia jest także odpowiedni pomysł na fotografie, ale również Wasz luz, radość i oczywiście nieokiełznana spontaniczność. Możecie na przykład wykorzystać do zdjęć jakiś ciekawy rekwizyt, który związany jest z Waszym hobby lub przypomina o ważnym dla waszej miłości wydarzeniu. Pamiętajcie przy tym, że nie warto się stresować. Zdjęcia wyjdą idealnie jeśli oboje zapomnicie o istnieniu fotografa. Postarajcie się po prostu dobrze razem czuć i świetnie bawić. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż sztywne i sztuczne pozy. A zatem, do dzieła! Przed Wami wielki dzień!