Tanie apartamenty Hiszpania

Tanie apartamenty Hiszpania – Mamy obecnie wakacje, czyli typowy okres urlopowy. Większość osób chce gdzieś wyjechać, najlepiej do ciepłego miejsca i odpocząć od codziennego szybkiego tempa życia. Co więcej, preferujemy cieplejsze kierunki, a obecnie pogoda w Polsce nas bardzo rozpieszcza powiedziałbym, że aż za bardzo. Niemniej jednak jeśli znaleźliście się na tej stronie to prawdopodobnie szukacie tanich apartamentów w Hiszpanii, więc pokażę Wam jak je znaleźć.

Jeśli wybieracie się na wakacje, które sami organizujecie to prawdopodobnie robicie to z dwóch powodów:

  1. chcecie zaoszczędzić
  2. nie lubicie dopasowywać się do ścisłych planów, które z góry ustalane są przez biura podróży

Domyślam się, że nawet jeśli należycie do drugiej grupy to nie lubicie przepłacać. W końcu chyba nikt tego nie lubi. Myślę, że po wpisaniu w wyszukiwarki frazy tanie apartamenty Hiszpania nie znaleźliście tego czego szukaliście, więc jak znaleźć tanie noclegi?

Po pierwsze musimy sobie ustalić, że dla każdego słowo „tanio” ma inne znaczenie. Dla jednych będzie to noc do 100 zł, innych 150 zł, a jeszcze innych 200 zł. Opisywane wskazówki są uniwersalne i każdy może z nich skorzystać.

Jak znaleźć tanie apartamenty Hiszpania?

Gdy mamy juz zarezerwowany lot do danego miasta to należy przeanalizować jak jest ono skomunikowane. Podczas poszukiwań noclegu trzeba wziąć pod uwagę oddalenie od centrum, zabytków i komunikacji miejskiej. Często warto dopłacić trochę za kwaterę, bo w ogólnym rozrachunku może się okazać, że nie trzeba wszędzie jeździć autobusem lub metrem, a można wszędzie dojść na piechotę.

Tanie apartamenty Hiszpania

Opinie prawdę Ci powiedzą

Tak i nie. Moim zdaniem warto jest zwracać uwagę na opinie danego miejsca, lecz trzeba też część z nich odsiewać. Większość serwisów przyjmuje skale 1-10 i warto interesować się miejscami, które mają średnią przynajmniej wiekszą niż 7.0/7.5. Z tym, że miarodajna ocena to taka, która została wystawiona przez minimum 70 osób. Jeśli chodzi o serwisy, na których można sprawdzać opinie to wśród największych muszę wymienić zoover i trapadvisor.

Gdzie warto szukać tanich apartamentów?

Booking.com – to jedna z najbardziej znanych platform, na której można znaleźć noclegi. Jeśli macie kupiony bilet lotniczy w Wizzerze, to za zarezerwowanie, niektórych hoteli/hosteli/apartamentów na booking.com dostaniecie zwrot pieniędzy do wykorzystania w liniach lotniczych.

HRS.pl – platforma jest świetna, jeśli traficie na jakąś okazję, lecz noclegi są droższe, ale w 4*/5* hotelach.

Accorhotels – podobna sytuacja do tej w HRS, głównie stawiamy na promocje.

Casamundo – rezerwacje domków i apartamentów.

Warto też korzystać z porównywarki Trivago.

Wiem, że całość może dla niektórych wydawać się skomplikowana, a dla innych wręcz przeciwnie. Ja jednak myślę, że prawda leży gdzieś po środku, ponieważ szukając taniego apartamentu trzeba mieć trochę szczęścia. W końcu, trafienie na naprawdę dobrą promocje nie jest proste. Żeby Was zachęcić do poszukiwań dodam, że mojej koleżance udało się kupić lot do Kanady za 280 złotych w dwie strony oraz zarezerwować tam hotel za 100 zł za noc dla dwóch osób.